Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
» Gości online: 4

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 18,359
» Najnowszy użytkownik: uqenubig
Nawigacja
ORGANIZACYJNE
TAM BYLIŚMY..
PUBLIKACJE
PODOBNA TEMATYKA


Stowarzyszenie
"Pamięć i Nadzieja"w Chełmie

--------------------------------- 
 

27 Dywizja Wołyńska AK

---------------------------------

Kresowy Serwis Informacyjny

-------------------------------
 

Serwis Informacyjny
o Kresach Wschodnich

Ostatnie artykuły
Nawigacja
20-10-2017 r. Walne Zebranie Członków Towarzystwa Miłośników Wołynia i Polesia Oddział w Chełmie.

2017-10-22

W dniu 20 października 2017 roku w godzinach 13-17 w sali konferencyjnej Hotelu "Duet" w Chełmie odbyło się Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zebranie Członków Towarzystwa Miłośników Wołynia i Polesia Oddział w Chełmie.  Na 116 Członków Oddziału w Zebraniu uczestniczyło 79  co stanowiło 68 %. 

Zebranie otworzył Prezes Oddziału Stanisław Senkowski, który powitał wszystkich członków i gościa Zebrania Pana Józefa Górnego Wiceprezydenta Miasta Chełm.

Obradom przewodniczył Pan Wiesław Kostrobała, założyciel i Prezes Oddziału w latach 2004 - 2014.

Sekretarzem zebrania była Pani Alicja Nawrocka.

Po zatwierdzeniu porządku i regulaminu obrad i wybraniu statutowych komisji Prezes Stanisław Senkowski zapoznał zebranych z dość obszernym i szczegółowym sprawozdaniem z działalności Oddziału za okres od 29 września 2014 roku do  20 października 2017 roku. >>plik pdf

 

 

 

 

 

Sprawozdanie z działalności Komisji Rewizyjnej za okres sprawozdawczy przedstawił jej Przewodniczący Pan Andrzej Prost.

 

 

  Po przedstawieniu sprawozdań głos zabrał Wiceprezydent Miasta Chełm Pan Józef, który wyraził słowa uznania dla Władz naszego Oddziału i wszystkich Członków za bardzo bogatą i różnorodną działalność Towarzystwa i życzył powodzenia w dalszym kontynuowaniu działalności statutowej.

    W dyskusji mógł zabrać każdy kto chciał i poruszane były różne wątki dotyczące i uwag krytycznych do zdarzeń minionych oraz zgłoszono wiele wniosków do realizacji w najbliższej kadencji.

      Po zakończonej dyskusji przyjęto uchwały zatwierdzające sprawozdania Zarządu  i Komisji Rewizyjnej oraz udzielające absolutorium dla Prezesa i pozostałych Członków Zarządu oraz uchwałę określającą program działania w najbliższe 3 lata.

    Finałem Zebrania były wybory Prezesa, Członków Zarządu i  Członków Komisji Rewizyjnej.

Z pośród kandydatów do władz Oddziału zgłoszonych z sali w głosowaniu tajnym na funkcję Prezesa Zarządu Oddziału wybrano ponownie Stanisława Senkowskiego, na Członków Zarządu ponownie wybrano Urszulę Mrozowską, Eweliną Nowosad, Zbigniewa Korzeniewskiego i Józefa Solaka. W skład Komisji Rewizyjnej ponownie wybrano Annę Ciukiewicz, Elżbietę Ulewicz i Andrzeja Prosta. Było to najliczniejsze Walne Zebranie  i najdłużej obradujące od początku istnienia Oddziału.

     Po zakończeniu obrad była wspólna obiadokolacja.

                                                                                                        Stanisław Senkowski

 

 

 

Sprawozdanie z działalności Towarzystwa Miłośników Wołynia i Polesia Oddział w Chełmie za okres od 29 września 2014 roku do 20 października 2017 roku.

Więcej zdjęć w albumie Google >>